Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tejcukor érzékeny vagyok,...

Tejcukor érzékeny vagyok, meggyozodtem rola, ez tenyleg az? Lehet laktozos is tejcukor mellett?

Figyelt kérdés
Mar régebb mikor ettem müzlit,egész nap fajt a hasam.Nem ettem müzlit mivel vakacio van.Mikor iszok spriteot/kolat akkor is faj.Most ettem 1 db szaloncukrot rs nagyon fájt.Ettem utána tejes süteményt ha mondhatom ugy es ment a hasam.ez tényleg mar tejcukorerzekenyseg?

2017. dec. 30. 14:28
 1/9 A kérdező kommentje:
A laktozerzekenyseg ugyanaz,mar tudom csak hirtelen ugy esett le.
2017. dec. 30. 14:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, lehet hogy glutén, mivel a muzliben és a sutiben tuti van, a szaloncukrot nem tudom. Ja és nem feltétlenul tejcukor, lehet hogy tejfehérje. Vagy akár mind a kettő. A sprite és kóla nem tudom hogy jön ide, mert egyikben sincs ilyesmi :D Viszont a hasad meg fájhat a sok édességtol, egészségtelen kajától stb. Mikor kezdodott ez az egész?
2017. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1es fel honapja.
2017. dec. 30. 14:36
 4/9 A kérdező kommentje:
Édességedet nem ettwm sokat.Ritkán
2017. dec. 30. 14:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Karácsony volt, nem létezik hogy nem ettél sokat. Hős vagy :D amugy meg orvos és allergia vizsgálat. Ennyit tehetsz. Aztán pedig ha kiderül mire vagy allergiás, azt kihagyod az étrendedből. Kész :) Furcsa egyébként, hogy csak most kezdődött, kiváncsi vagyok mi váltotta ki. Például nekem egész életemben (amire emlékszem) fájt a hasam a tejtol, szoval egyértelmű volt hogy allergia.
2017. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bármitől lehet, glutén, tejfehérje vagy fruktóz. Ezekre mindre van vizsgálat. Kérj beutalót gasztroenterológiára.
2017. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Laktozosként irom .. hidd el ha az vagy észre veszed és nem ilyen tünetek mellett ! Nekem egy bögre tej(bolti) vagy tovább megyek egy fél tábla csoki már úgy kiüt ,hogy egy életre elmegy tőle a kedvem .
2017. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Az allergiának is vannak fokozatai, van enyhébb, van erősebb. Szóval lehet ez is tunet, sot, ha fáj a hasa, az is kellemetlen tud lenni, erősen görcsölhet is. Sajnálom, hogy neked ennyire erős tüneteid vannak.
2017. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És még ennél van rosszabb is .. mindezt azért irtam le mert ő maga otthon nem tudja megállapítani ,hogy neki ez van ez hülyeség :)
2017. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!