Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbél csomója, ami nem...

Végbél csomója, ami nem aranyér, volt már valakinek?

Figyelt kérdés

Egy ideje csomók vannak a végbelemben: hol nagyobbak, hol kisebbek, hol egyáltalán nincsenek. És fogalmam sincs mitől van a változás. Voltam 5 proktológusnál. Az egyik belső aranyeret mondott. A másik külsőt. Kettő azt h semmi baj, fejtsem el. Az utolsó azt, hogy egy baktériumos fertőzés.

Sosem vérzett, nem görcsölt, nem fájt. Allergiám miatt van néha hasmenésem illetve székrekedésem. De mellesleg a székletem rendben van. Sosem volt baj üléssek, szúró fájdalmat nem éreztem.

Néha viszket, mint valami szúnyog csípés.

Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Hogyan kezeltétek? Én bapenthennel kenem, de alig segít.


Előre is köszönöm az értelmes, tématartó válaszokat.



2017. dec. 30. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
tudom hogy rossz, de ezzel akkor is el kellene menni egy masik proktologushoz. Ha esetleg sztk ba voltal, akkor maganhoz, ott jobban figyelnek az emberre. Szerintem is ez kulso aranyer lehet, de nem vagyok orvos.
2017. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mind az 5 proktológus magán orvos volt. Az utolsó mondta hogy nem lát ér elváltozást. Csak nyálkahártya duzzadást, azon csomót. Pedig kb. Könyörögtem hogy vegye le ezeket a külső aranyereket, mert olvastam lézeres műtétről. De azt mondta nem azok. 3szor végig nézett tükörrel.
2017. dec. 30. 21:39
 3/4 anonim válasza:
Szia ! Remélem megoldódott a probléma ha igen érdekelne hogyan , ha nem mondom az én storym ! Ugyan ez a bajom nagyon sok orvosnál jártam mindent mondtak ez lényegében egy polip ez. Volt hogy szteroidos krém segített de maga a kitüremkedés nem tünt el ezért én most meg műtettem kivágták ! Én is tejallergiás volt ezek általában a székrekedéstől rossz táplálkozás miatt jönnek létre gyakori betegség sokan nem kezelik van akinél panasz mentes van akinél fáj és vérzik ! Repedések nálam is vannak ha kenegeted és nem szakad fel újra (Puha széklet!!) akkor el múlik de viszont a polipot kezelni kell ha krém nem segít irány a műtét ! Én is nagyon sok orvosnál jártam máv korház volt az utolsó és ott segítettek !
2018. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy zsírcsomó (kicsi, vékony...1mm x 5mm...és alig emelkedik ki a bőrfelületből az anusrózsámon...de, a másik oldalon kidörzsöli ott, ahol felfekszik (a 2 anusrózsa-fél ahogy összesimul...és mozgáskor valamennyire csiszálódik az egyik fél a másikon)...kisebzi...Most keresem rá a megoldást...nem régen kezdődött ez a probléma...de nagyon kellemetlen a wc-zés utáni tisztálkodáskor (ég, csíp)
2022. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!