Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségre utal ha...

Milyen betegségre utal ha aktív mozgás után kipirosodik a bőr?

Figyelt kérdés
Ha futok , ha valamit csinálok aktívan kipirosodik elöször a kezem utána a nyakam és végül a fejem .Nagyon kellemetlen meg viszeket is .A neten nagyon sok helyen azt irjál hogy rák az okat.
2017. dec. 31. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Miféle rák okozna ilyet? Nekem biztosan nem jutna eszembe kipirosodott bőrről rák...
2017. dec. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez teljesen normális, nyugi! Általában az embernek kipirosodik az arca sportolás közben, hidegtől, széltől. Nem hinném, hogy rákra utaló tünet lenne.
2017. dec. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sose volt ilyen durva pedig 13 évig focisztam meg aktivan mozogtam munkába de kb 1 éve van ez .Valamikor fürdés után jön ki
2017. dec. 31. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ezek alapján inkább tippelnék arra, hogy pl. a tusfürdőben lévő kemikáliától vagy ekcémás vagy hasonló és nem rákra. Eseleg még egy kis hipochondria befigyel. :)
2017. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
(Előző válaszoló vagyok*) Esetleg allergiás lehetsz valamire.
2017. dec. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
(Elnézést! Második*)
2017. dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!