Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Másfél évé voltam kardiológián...

Másfél évé voltam kardiológián. Ekg, szívultrahang, terheléses ekg-t nem csináltak. Van miért aggódnom?

Figyelt kérdés
Sok stressz ért akkor,és sok kávét,cigit fogyasztottam,éreztem hogy 1-1 dobbanást kihagy a szívem.Concor 5mg írt fel a doki azóta is szedem.Néha így is érzem ezt a fura érzést.44éves férfi vagyok,kontrollt nem mondott a doki.De aggódok mert olyan sokan halnak meg hirtelen fiatalon infarktusba,szívmegállásba.

2018. jan. 1. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj kontrollra évente egyszer! A pulzusod és a vérnyomásod is méregesd otthon. Csináltass Holter vizsgálatot is.
2018. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mérem,pulzusom 60-80 között van nyugalomba de fekvés tv nézés közben volt már 50-55 is.Vérnyomás:110-145/65-80 közötti,persze volt már 160 is mikor dokihoz megyek mert aggodok,de szedek vérnyomás csökkentőt is.Kérek idő pontot ami kb 2-3 hónap.
2018. jan. 1. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!