Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi ez? 110-es pulzus plusz...

Mi ez? 110-es pulzus plusz nyom a szegycsontomnál? 14/l

Figyelt kérdés
Szívroham? Infarktus??? Légszomjam is van és olyan mintha nyomna a hátam.

2018. jan. 1. 23:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Mellesleg nagyon fáj és szúr a vállam. Meg a felső karom.

amúgy a 110-et úgy értettem, hogy számoltam 1 percig

2018. jan. 1. 23:32
 2/12 anonim ***** válasza:
Felspanoltad magad. Nyugodj meg, egyél csokit, vegyél meleg fürdőt, masszírozd magad.
2018. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

14 évesen nem szoktak általában infarktust kapni, de ha nem múlnak a tünetek akkor javaslom felkeresni vagy kihívni az ügyeletes orvost. Ha nagyon súlyos, akkor meg a mentőt.


Jobb már amúgy?

2018. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Még nem igazán. Ez nem az első eset. De csak hónap végére van időpontom a kardiológiára. Nagyon félek az infarktustól. Vagy a szívrohamtól.
2018. jan. 1. 23:36
 5/12 anonim válasza:

Nekem ez már több éve van eleinte nem kuldtek orvoshoz mivel rendszeresen sportolok (versenyszerűen úszom 12éve) 2honapja mentem el először ezzel a panasszal (időnként szuro szegycsont magas vérnyomás és nehezen kapok levegot)

Nekem az ekg-mmel volt/van baj (negatív t hullámok)ezért csináltak terheleses tesztet vettek vert elküldtek MR-re és valószínűleg koszoruer festesre kell majd mennem

2018. jan. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet nekem is valami hasonló bajom lehet. És te ilyenkor mit csináltál? Amikor rádjöttek ezek a rohamok? Mert nekem néha roham szerűek. Egyszer el is ájultam miatta.
2018. jan. 1. 23:41
 7/12 anonim válasza:
Hát igazából edzőm küldött el orvoshoz mivel a semmiből hirtelen egy héten keresztül magas volt a pulzusom és a vérnyomásom (120korul és 140/80 volt a nyugalmi és így edzettem) Altalaban nekem terhelés közben szur be a mellkasom a szegycsontomnal egy 10-15 perc után elmúlik addig probalok pihenni
2018. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
110 akkor számít magasnak ha hosszú ideig fennáll. Amugy ha izgatott vagy megijedsz stb akkor felmehet az 150 re is stb.
2018. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom. Múltkor 140-en volt dokinál. Hát nekem nem csak akkor szúr be. De amúgy tök fura, kb egy hónapja tart, azóta, mióta elájultam. És egyre gázabb. Öaazefügghet vele??

Meg van teljesen tünetmentes nap is és van amikor kik3szülök.

2018. jan. 1. 23:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Hányszor kérdezed még meg? Nincs infarktusod!!!! Egy hónapja van ez a bajod ha az lenne már rég nem élnél.
2018. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!