Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék? Lassan az...

Mit tehetnék? Lassan az őrületbe kergetem magam.

Figyelt kérdés
Nem éreztem jól magam, megnéztem neten a tüneteimet, orvoshoz is úgy mentem, hogy rengeteg sírás volt mögöttem és vagy 60 betegséget diagnosztizáltam be magamnak. Vérvétel, ultrahang, vizeletminta semmi elváltozást nem mutatott, csak az epém vacakol. Kb 2 napig megnyugodtam, aztán mivel nem múlt el a hányingerem az epém miatt újra elkezdtem a netes a betegségeket bogarászni. Minden nap sírok, mert félek hogy komoly bajom van, de eközben pedig tudom, hogy hülyeséget csinálok. Megmondták az orvosok, hogy időbe telik mire kiürül az epém, de türelmetlen vagyok. Minden életkedvem elment, csak síráshoz és önsajnáltatáshoz van kedvem, árnyéka vagyok az egykori önmagamnak. Tudom (remélem) hogy rendbe fogok majd egyszer jönni, de idegileg kikészít a hányinger + nem tesz jót ez a nagymértékű hipohonderség. Hogy tudnám leállítani magam?

2018. jan. 2. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha agyban zokni vagy , nem sok mindent lehet tenni veled.

Unatkozol csak hülye gyerek.

2018. jan. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus
2018. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam pszichológusra, de ha elmúlnának a testi tüneteim szerintem lelkileg is helyrerázódnék. Meg félek, hogy csak teletömnek nyugtatóval és mehetek utamra.
2018. jan. 2. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Az internet NEM a barátod ha beteg vagy!

Soha, semmilyen körülmények között NE nézz utána a tüneteid alapján, mi lehet a bajod, SOHA!


Továbbiakban, pszichológus segítségével érd el, hogy az előbb említett probléma/kényszer megszűnjön, valamint addig járd az vizsgálatokat és kezeléseket, míg a fizikai probléma is megszűnik.

2018. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
epeürülést segítik a zsírok, olajok! Reggel éhgyomorra egyél egy szelet mangalica szalonnát például!
2018. jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!