Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Amikor el aludnék fura érzés...

Amikor el aludnék fura érzés van a mellkasomba. Mi ez? Meg fogok halni?

Figyelt kérdés

Egész este remegnek a lábaim, és nem tudom megfogalmazni milyen érzés, de olyan furcsa van a szívemnél, a mellkasomba. És rettegek, hogy meg fogok halni. Nem először van ilyen. Már sírtam is miatta. Elvileg most kéne megjönnie de nem hinném, hogy köze lenne hozzá. Amikor meg megpróbálok elaludni, olyan mintha leállna a szívem. Nagyon félem.

Hónap végén megyek kardiológiára, ugyanis valószínű szív és érrendszeri problémák miatt elájultam tesin. Mit tegyek?? Úgy érzem a holnap reggelt se élem meg!! Nincs valóságérzetem!!

14/l



2018. jan. 4. 00:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ér sok stressz mostanában?

Ne aggódj, a szíved csak úgy nem áll le, a lábremegés miatt nem hinném hogy ez feltétlenül szív és érrendszeri probléma lenne, de természetesen nem is zárható ki. Háziorvoshoz menj el, mert nem ajánlatos ilyen panaszokkal még majdnem egy egész hónapig várni.

2018. jan. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!