Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Pascal Áron kérdése:

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Mindig felöltozök de így is évente 2x tüdőgyulladásom van. Asztmás vagyok allergiás sokat eszek de nem hizok semmit, állandóan kimerült vagyok, fizikailag is és szellemileg is. Ezzel együtt jár a fáradékonyság. Néha van fejfájás. Mi okozza ezeket?

2018. jan. 4. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne fogyassz lisztet, tejet és cukrot és az asztmád nemsokára megszünik.

Esetleg térj át a vegán étrendre.

2018. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy ez segítene? Azért köszi! Kiprobálom
2018. jan. 4. 16:14
 3/4 anonim válasza:

Szia! Egyetertek az elozo kommentelovel! De nem teljesen. A hust ne hagyd ki az etrendetbol. De azt tanacsolom hogy CSAK zoldseget, gyumolcsot es hust fogyassz!!! Igyal iszo sok vizet! Az asztmad el fog mulni nehany honapon belul. En is voltam hasonlo helyzetbe a fejem szinte folyamatosan fajt huzamosavbb idejig ( tobb hinapon keresztul)es elmultak ezek a dolgok. Van egy ismerosom aki Lupuszos volt (SLE) /a raknal is rosszabbb mert elmeletileg nincs gyogymodja./ Amerikaban el ezt az eletmodot tanacsoltak neki es a betegsege megszunt!!!!

Figyelj szerintem mindenkepp probald ki CSAK ZOLDSEG GYUMOLCS HUS ES RENGETEG VIZ!!! (Nincs szoja. cukros uditok. Adalekanyag tartamu etelek.) Ja es amiben palmaolaj van az ne edd meg mert cs rontani fog. Tudom h ez nem a legolcsobb eletmod de az egetszseged a tet.

2018. márc. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valoszinu legyengult az immunrendszered. Az elozo kommentelovel ertek egyet. Csak zoldseg gyumolcs hus!! Paleozz es rendbe jossz!
2018. márc. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!