Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérnyomás problémám van?

Vérnyomás problémám van?

Figyelt kérdés

Szokott fájni a fejem sűrűn.

Amikor lehajolok érzem hogy megy a nyomás a fejembe, az orromban olyan érzés van mintha vérezni akarna abba is ilyen nyomás érzet.

Rosszol is látok mintha homályos lenne, nem látok élesen. Van olyan is mintha bele égne a retinámba a fény amibe belenézek és ott marad pár másodpercig..

Tudom ha a fénybe nézel sokáig akkor ez normális de én épp hogy bele nézek és régen ilyen nem volt..nagyon fáradékony is vagyok... kicsit elis vagyok hizva kb 93 kg lehetek.. sok zsiros és cukros kaját eszek keveset mozgok... szinte semmit sok energia italt is ittam de arrol leszoktam fél éve meg a dohányzásrol is... voltam párhónapja vérvételen azt mondták semmi bajom a vérnyomásom egyszer megmérték azt mondták nem magas.. valaki valami ötlet? Csináljak heti vérnyomás mérést? . a válaszokat elôre is köszönöm.



2018. jan. 4. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:

" sok zsíros és cukros kaját eszek keveset mozgok "


No ezek ellen tegyél és akkor nem lesz gond.

2018. jan. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!