Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez szívritmuszavar lehet?

Ez szívritmuszavar lehet?

Figyelt kérdés
Ilyen fura ilyedség szerű érzés van a hasamba és időnkét érzem hogy a hasamba dobban egyet a szívverésem.Nem erősen de érzek egy dobbanást.Feszült is vagyok és ideges.Concor tablettát szedek.Ez az érzés mi lehet?Szívritmuszavar?Pulzusom szabályos a csuklón mérve és 60-85 között mérem.Félek hogy a szívemmel van nagy baj!?Ülő munkát végzek.

2018. jan. 7. 06:48
 1/5 anonim válasza:

Mitrális prolapsus syndroma


Jellemző az atípusos mellkasi fájdalom, előfordulhatnak: palpitatio (ritmuszavarral vagy anélkül), fáradtság, szorongás, testhelyzettel kapcsolatos tünetek, neurotikus eltérések. Tipikus cardialis jelek jelentős MR jelenlétében vannak. Fizikális eltérések: mesosystolés click, késő systolés zörej követi, dinamikus hallgatózási eltérések: olyan manőverek hatására változnak, amelyek a kamra méretét csökkentik. Például hirtelen felállás, Valsalva-manőver során, amikor a billentyű nagyobb mértékben prolabálhat a bal pitvarba systoléban, ennek megfelelően a click az I. szívhanghoz közelebb kerül, és a zörej is hosszabb lesz. A beteg lehet magas, vékony alkatú, pectum excavatum, egyenes hát szindrómával.

2018. jan. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az hasizom volt. Ne akarj már egyből meghalni :))))
2018. jan. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hasizim?Elég sok a fölösleg a hasamon,sajnos.És sajnos dohányzok is.Hasizom mitől csinál ilyet?Semmi erőltetőt nem csináltam.
2018. jan. 7. 09:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól még ugrálhat, hogy te nem akarod. sajnos sajnos?! Mit siránkozol? Teszel ellene? Kövér vagy és szívod a cigit aztán idejössz mert parázol a szived miatt? Hagyjuk már ember. Fogyjál le, dobd el a cigit.
2018. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is így van pont de ezt csak te úgy érzed,hogy a hasadba dobban a sok stressztől van nekem is rengeteg volt tavaly voltam sok kivizsgáláson is de minden oké lett és mondták fejezzem be,mert hanem nyugtatókat fognak írni, ez az érzés ami nekem van és neked a sok stressz,izgulástól van és a pánikrohamtól mert ez is vele van,pánikbeteg is voltam ,tereld el a figyelmed és koncetrálj másra én is azt csinálom és akkor már nem is érzem
2018. jan. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!