Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aids teszt indokolt lehet?

Valaki : kérdése:

Aids teszt indokolt lehet?

Figyelt kérdés

1.5 éve volt egy hosszú kapcsolatom ahol kiderült hogy a srác közben pasizott. Azt mondta fizikai közelségben csak a szakítás után. De ő bármit mondhat, csak egy ilyen meleg oldalas megfogalmazásq engedi sejteni hogy nem feküdt le akkor még fiúkkal, azt irta "avassák be".

És mostanában sokat vagyok beteg, eddig nem volt jellemző. Megfázásszerű tünetek láz nélkül és a hasam is hirtelen érzékeny lett sok mindenre és sápadt is vagyok.

Félek hogy hazudott és elkaphattam az aidset

Vagy akkor neki már tudnia kéne magáról? Másfél éve voltam vele utoljára, ő a meleg oldalas regisztrációja alapján 3 éve pasizik

Szerintetek baj lehet?


2018. jan. 8. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el egy nemibeteg gondozóba, más nemibetegség is szóbajöhet, ami számodra nem feltűnő tüneteket okoz..
2018. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát a legtöbb nőt a biszex pasija fertőzi meg.
2018. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!