Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyaki mútétem volt ideg...

Nyaki mútétem volt ideg szálat sértetek most nem birom normalisan használni a kezem be perelhetem ezért a korházat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 9. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Megnézed, MIT ÍRTÁL ALÁ a mütét elött, mint lehetséges komplikációt, és ha idegsérülésröl volt szó benne, akkor semmi esélyed. (Szerintem egyébként egész biztos volt benne ilyen kitétel, szóval nem tehetsz semmit.


De sokat segítene, ha megírnád, MILYEN nyaki mütétröl van szó - mert nem mindegy, hogy mandulakivétel, vagy gerincsérv, vagy valami a kettö közt.

2018. jan. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igy ez nem is kérdés, több mindent kellene tudni azért hogy tudjon bárki is válaszolni rá.
2018. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy ciszta vol a nyakamon igen volt szó ideg sérulésröl de azt az arcomra montak hogy esetleg sérulhet az ideg nem pedig a válamra
2018. jan. 9. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, keress erre szakosodott ügyvédet. Nem normális dolog, hogy egy nyaki ciszta műtéténél tönkre teszik a kezedet, bármit is írattak alá előtte.
2018. jan. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddiboy esetleg van tapasztalatod vagy esetleg ismerösöd akinek ilyen jelegú problémája volt?
2018. jan. 12. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerek ilyen ügyvédet. Nekem egy nyakcsigolya-törést nem ismertek fel időben, és azóta is bánom, hogy nem pereltem be a kórházat.
2018. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!