Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez mitől lehet?

Szerintetek ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kettős látásom van. Ugy tudom elmondani hogy amikor nezem az telefont az ilonok alatt a szavak ketszer vannak, az ora is ketszet van. Megpedig egymas alatt! Van a rendes kep es alatta ugyanaz, halvanyabban. Viszont targyakbol nincsen ketto, akarmit is nezek. Nem allando, van amikor egyaltalan nincs, de ha figyelek ra akkor mindennap meg jelenik es van, van hogy csak egy szememen, van higy mindketton. Tehat alapbol kettot latok, van h csak a balszememen de van higy letakarom es mindkettovel. Szerintetek ez mi lehet? Agydaganat? Szemeszeten voltam. Ettol felek a legjobban hogy agydaganat!

2018. jan. 9. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom
2018. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szamo77db ***** válasza:
Egyszer apám leesett a szobalétráról, agyrázkódást szenvedett. Akkor és attól volt kettős látása. Idővel elmúlt. Ne gondolj azonnal a legrosszabbra.
2018. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szemüveges vagy, akkor nem jó a dioptriád, vagy a két szem közötti távolságot nem jól állapították meg. Ha ez nem áll fent, akkor koponya CT-t csináltass!
2018. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy nagyon kicsit latok tavolra rosszul. De nem vagyok szemuveges. Oktober elejen volt koponya ct-m. Teljesen negativ. Akkor kezdodott ez a latas. Ra egy-ket napra
2018. jan. 9. 19:52
 5/6 anonim válasza:
Koponya MRI vizsgalatot csinaltatnek a helyedben!
2018. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiderült mi a baj??
2018. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!