Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S. A megnagyobbodott,...

S. O. S. A megnagyobbodott, fájdalmatlan nyirokcsomók-tünet nélkül- mindenképpen limfoma betegség lehet?!

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem. Melyik nyirokcsomókról van szó?
2018. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz. Lányomnak 2. skarlatnal volt. Klasszikus tünetek nélkül csak nyirokcsomó megnagyobbodás. Annyira megduzzadt a csomó, hogy kidudorodott-ilyeszto volt. Leoltas után tudtuk csak meg mitől volt. Ebből kiindulva többféle fertőzés tünete is lehet. Meg amúgy is vannak más betegségek amelyek nyirokcsomó megnagyobbodással járnak.
2018. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nemed? Korod? Csomók helye?
2018. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
20/F sportos alkat,bal oldalt kulcscsont felett,elég régóta 2-3 éve ott van de most edzés közbe fáj.Hazi orvos azt mondta (2-3 éve) anno h verkepem jó ne foglalkozzak vele.1 hete Náthás,torokgyulladásom volt.
2018. jan. 9. 22:27
 5/16 A kérdező kommentje:
Tegnap megjött a vérvétel eredményei és minden jó lett !
2018. jan. 9. 22:33
 6/16 anonim ***** válasza:

Kulcscsont feletti árokban a nyirokcsomók--főleg, ha fájdalmatlanok- sokszor sajnos nem szoktak jót jelenteni, mivel azonban neked már több éve ott vannak, ezért gyakorlatilag kizárt, hogy (non-)Hodgkinos lennél, az indolens limfóma meg a mi korunkban ( én is 20 leszek) majdnem 10000%, hogy kizárt.


Egyébként a vérvétel NEM mutatja!!!!!!!!!!!!!! a limfómát, ezt nem lehet elégszer hangsúlyozni, tudok olyanról, aki már 3. stádiumosként (mert agresszív limfómában baromi gyorsan tud rosszabbodni az állapot) adott vért.


De ha a doki megnéz, és alaposan megtapogat (lehetőleg több), aki minden rendben! :) Kívánom, hogy az összes csúfság múljon el!

2018. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Elmentem a dokihoz akinek megmutattam azt mondta semmit nem talál ,semmi csomót,mindkét oldalt végig tapogatta stb..azt mondja amire én gondolok a nyakizomnak a vége és az látszódik.Azt mondja 20 évesen ne képzelődjek betegségeket inkább élvezzem az életet..Köszi !
2018. jan. 23. 22:36
 8/16 anonim ***** válasza:

Biztos nincs semmi bajod, azért a limfóma már rég kijött volna, ha az lenne, de szerencsére neked és nekem sem az :) Én 6 orvosnál jártam a nyirokcsomóimmal, végül az olasz idegsebész barátom közölte velem, hogy nyugodjak le, mert ezek nem rákos nyirokcsomók, hanem egy finom kis kezeletlen mandulagyuszi után maradtak ott.


Élvezd tényleg nyugodtan te is az életet, de nagyon jó, hogy figyelsz magadra, és a tested jelzéseire, mert ezzel- lekopogom, de komolyabb szövődményeket is meg lehet előzni!


Minden jót kívánok! :)

2018. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
az előttem írónak írok, a limfóma nem biztos, hogy kijön ennyi idő alatt sokkal jobban ha pl. egy indolens fajtáról van szó
2018. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, ez igaz, de az indolens vagy follikuláris limfómák előfordulása 20 évnél fiatalabb egyéneknél gyakorlatilag 0 .
2018. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!