Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a franctol hugyozok be...

Mi a franctol hugyozok be majdnem es megsincs a vizeletben semmi?

Figyelt kérdés

Mar 1 hete szenvedek. Gondoltam elmegyek orvoshoz mert mar elegem van belole. Csip,faj,allandoan rohannom kell konkretan wcre.

Laborba beutalt ahova vizeletmintat vittem. Ma megjott az eredmeny de alig lathato elvaltozas. 8-10 feherversejt,es bakterium. A doktorno azt mondta,hogy ez nem indokolna a panaszomat. De akkor megis mi ez? Majd bepisilek az utcan is. Bogtem mult heten mikor pisiltem annyira fajt,es hajnalok hajnalan ebredtem fel hogy pisilnem kell es utana luktetezt az egesz hugyholyagom. Szornyu volt.

Mi ez az egesz akkor? Irt fel vizelettisztitot,es ha nem mulik el akkor vissza kell mennem mindenkepp.

Szerintetek? Volt mar valakivel ilyen?


21/L


2018. jan. 11. 13:55
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt is kerdezte,hogy mikor voltam nogyogyasznal utoljara. Mondtam,hogy most lesz 16.-an esedekes az eves kontrollvizsgalat.

Azt mondta hogy mondjam meg az orvosnak a feherversejteket es a bakteriumokat.

Mi koze lehet a nogyogyaszatnak ehhez?:/

2018. jan. 11. 13:57
 2/4 anonim ***** válasza:
felfázás?
2018. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most irtam hogy azt mondta az orvos,hogy valoszinuleg nem :D

Mivel igen csekely mennyisegu feherversejtet talaltak a vizeletemben.

2018. jan. 11. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen orvos volt, de a bakteriális fertőzéseknek(felfazasnak) vannak olyan típusai amiknel a baktériumok,a genny nem egyenletesen hanem csak időközönként ürül nagy mennyiségben. Tehát egy mintában nem feltétlenül lesz kimutatható. Többszöri ellenőrzés kell. Kislányom ilyen jellegű, rendszeresen előforduló problémája miatt tudom. Azért ezt az orvos is tudhatná.
2018. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!