Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet gyomorvérzés?

Ez lehet gyomorvérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Történt ma egy olyan, hogy..éjszakás voltam most, és rettenetesen elkezdett fájni a fogam. Aspirin Protecten kívül nem volt nálam más (magas vérnyomás miatt szövődmények megelőzése céljából adta a dokim, bár most 1 hete nem szedtem)

Ügyelet felhív, mondom mi a tényállás, azt mondta a doki próba cseresznye kis dózis aspirin van a Protectben, de hátha hat...ez volt fél 3 körül éjszaka. Na hát mondanom se kell rohadtul nem hatott..... Bejött kolléganőm dolgozni, és nála volt Cataflam. Kórház felhív, akkor már nem az ügyeletet hívtam hanem a sürgősségit, hogy gyerekek háromnegyed 6 van, mindjárt megpusztulok, bevettem az aszpirin Protectet, az 50 milliós kérdés, hogz mehet e rá a Cataflam. Egy egész normális dokit adtak a nővérkék, aki mondta, h lévén 28 éves vagyok felejtsem el az aszpirin protectet, elég lesz a vérnyomáscsökkentő, és amúgy bevehetem az 1 szem cataflamot, de ha nem húzok jolly jokert akkor IJ mert arra más gyógyszert már nem, és a következő cataflamot is valamikor este legyek kedves magamba tömni. Szerencsém volt mert hatott.... viszont...hasmenésem van ami tökéletesen normál színű, semmi elváltozás nincs benne, illetve a gyomor környékén diszkomort érzet. Nem kimondott fájdalom csak diszkomfort érzet. Betulajdonítható ez az aszpirin + Cataflamnak? Már 3x halálra gugliztam magam, hogy gyomorvérzés, de se fekete széklet se hányás, csak a diszkomfort érzet. Az is friss levegőre sokat javul. Na most 10 órája volt már, azóta már a gyógyszer is kiürült belőlem (vérnyomásm normális, 133/89 pulzus 79) lehet ebből még bármi komolyabb? Patika tanácsára ráküldtem egy normafloret, azzal most mintha jobb lenne az életem :( Beparáztam a gyomorvérzéstől



2018. jan. 11. 15:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Még az jutott eszembe, hogy esetleg mivel NSAID mind a kettő ezért lehet megmardosták a gyomromat karöltve és annak az utóhatását érzem most.
2018. jan. 11. 15:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem gyomorvérzés,az tuti. Igen kicsit kikezdte a szer a nyálkahártyát. Elmúlik holnapra. Kerüld a további gyomorterhelést.
2018. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor a Normaflore végülis nem volt hülye döntés?
2018. jan. 11. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Bajod nem lesz tőle szerintem. Hogy javit-e a helyzeten??(1)
2018. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne lepódj meg ha picit véres lesz a székleted,nekem a cataflantól volt,rá is van irva.De tuti nincs gyomorvérzésed.
2018. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyomorvérzésed lenne a gyógyszerektől, akkor nem csak diszkomfortérzésed lenne, hanem véríz a szájban, közben fetregenél a fájdalomtól.Vért is hánynál. Szóval nyugi van, nem kell betojni.
2018. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!