Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Colitis ulcerosások! Ti...

Colitis ulcerosások! Ti milyen vitamint szedtek?

Figyelt kérdés
A vitaminkeszitmeny neve erdekelne, de ha etrendkiegeszito, azt is irhatjatok :)

2018. jan. 13. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszas keresgéléssel találtam egy olyan probiotikumot, amiben olyan törzsek vannak, amik CU-ra hatásosnak bizonyultak, szerencsére nálunk is kapható, neve Lactobifid. Ez hasonlít az amerikai VSL#3-ra amit úgy tudom CU-ra fejlesztettek.
2018. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%

Szia!

Nekem nincs ilyen problémám, de jó pár orvosi előadást is hallottam a témában, meg orvosi könyvben is olvastam róla, hogy a forever étrendkiegészítőivel sok jó tapasztalat van, megéri azokat választani.Jobbulást!

2018. jan. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem még nem biztos, hogy ez a bajom, még vizsgálatok vannak hátra. Májusra kaptam időpontot gasztro-ra.


Én Bio kult probiotikumot szedek.


Ha fájnak a beleim bizonyos helyeken.

És krónikus hasmenésem van, de rizs banán pirítós krumpli diétával nem volt hasmenésem hetek óta akkor ez nem lehet colitis?


Az semmilyen ételt nem bír el?

2018. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!