Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Seborrhea Dermatitiszre...

LegendRoberto93 kérdése:

Seborrhea Dermatitiszre melyik kenőcsöt vagy gyógymódot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nekem orr mellett arcon ill. szemöldöknél jön elő piros viszket és hámlik.

2018. jan. 14. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt érdemes a belsőszervek működésére koncentrálni, mint a kenceficékre. A dermatológusnál bizonyára kortizonos valamit kapsz.
2018. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Én is évek óta szenvedek, súlyos seborrheás dermatitisben.


Kezdetekben ami működött, azok a szteroidos krémek, hosszútávon viszont semmiképpen sem ajánlom.


Először is a belső okot kell megtalálni,hogy mi válthatja ki, ilyen pl a stressz, külföldi oldalakon olyanról is hallani hogy mellékvese kérget kell rendbe hozni. Ez utóbbira ajánlom a Dr Chen féle Eleuthero Ginseng kapszulát, tényleg hatásos, kiegyensúlyozottabbá tesz, segit leküzdeni a stresszt.


A második lépés pedig a külső kezelés. Sok év szenvedés után amivel hatásosan kordában tudom tartani, az az Evelin SOS arcradir, cinket tartalmaz ami nyugtatja a bőröm es tisztítja, a szteroid mentes Bioderma Sensibio DS hidratáló krém (külön erre a bőrbetegségre találták ki, hatásos nagyon), ezenkívül Caola arctejjel mosom le az arcom heti párszor.


Borradir: kb1000 Ft, honapokig elég

arctej: szintén egy ezres körül, honapokig elég

Bioderma kenőcs: picit húzós elsőre,ez gyorsabban fogy,olyan 5 ezer Ft körül van, nekem másfél honapig bőven elég.


ALKOHOL fogyasztásra ügyelj, az is hozzájárul (sajnos)


Picit hosszú,de remélem segítettem valamit :)

2018. jan. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!