Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az aranyér hány éves kortól...

Az aranyér hány éves kortól jellemző?

Figyelt kérdés
Férfiakra vagy nőkre jellemző inkább?
2018. jan. 16. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Azthiszem nőkre jellemzőbb, 20 eves kodtol akarmikor, de monsjuk 40 50 folott jellemzobb
2018. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán válogat a nemek közt és egészen kisgyermekkortól is előfordul már.
2018. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 19 évesen már műtetni kellett. Ha nem rendszeresen mész wc-re és nem ügyelsz rá, hogy lágy legyen a széklet, ki fog jönni előbb vagy utóbb. Ha már van neked akkor kellene venni a gyógyszertárban Reparon kenőcsöt és Detralex visszér tablettát azzal jól lehet kezelni. A Detralex kicsit drága kb 5000 ft,de visszamegy tőle:D
2018. jan. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem igazán kor függő. Ha nehezeket emelsz, seggbe durrantanak mert bi és homó vagy kellő síkosítás nélkül, akkor tini korban is kijöhet.
2018. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17 évesen jött ki először(lézeresen, hamar felépültem, mivel nagyon kicsik voltak és csak belsők - i és II stádiumú). 32 évesen másodszor (terhesség hozta ki - külsők lettek, klasszikus műtét, hetekig gyógyultam...).
2018. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és kedves kérdező a kezelést illetően külső aranyérre nem jó a Detralex. Onnan tudod, hogy külső, hogy nem lehet visszanyomni. Külsőre csak a kenőcs jó. Ha belső akkor vissza tudod nyomni, és jó rá a Detralex. Remélem segítettem ;)
2018. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van belső. A kenőcs, több folyadék, rostosabb ételek rendbe hozták. De van, hogy még így is csak ritkán megyek wc-re...


L/19

2018. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
17 vagyok és nekem a külső egy hónapja jött ki. Egyelőre nem akar javulni pedig kenegetem Reparonnal.
2018. febr. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!