Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tripperre 2000 gramm antibioti...

Tripperre 2000 gramm antibiotikum 1 adagban ez normális adag?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy STD centrumban, kiderült, hogy tripperem van.

Felírt a doki egy 500 mg-os antibiotikumot, amiből azt mondta 4 et kell bevennem egyszerre, majd holnap menjek vissza kontrollra.

Hazajöttem s bevettem egyszerre őket, kicsit öngyilkos érzésem volt tőle, de ha ezt mondta ezt mondta..

11 órakor vettem be, még semmi bajom nincs, de kicsit aggódok..

Nem sok volt egyben megenni őket? Gondolkodtam, hogy nem értettem-e rosszul és 4 óránként kell de direkt vissza kérdeztem mert meglepett, hogy egyszerre 4 et? Mondta igen, csak 24 órán belül többet ne vegyek be..



2018. jan. 16. 14:26
 1/3 A kérdező kommentje:

Közben tovább böngésztem,

[link]

Itt is azt írják a gonorrhoeát egy adagos antibiotikummal kezelik. Akkor mégiscsak jól értettem, csak elég elrettentő.

2018. jan. 16. 14:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem most volt ugyanez de nekem injekciot adtak+ 2x2 darabot kel bevennem ma es holnap. Furcsa ez az egyben negy de ha te nem kaptal injekciot akkor lehet hogy azert.
2018. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Fiu v lany vagy!? Leirnad a tuneteid?
2021. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!