Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 22 évesen (22/F) ki vagyok...

22 évesen (22/F) ki vagyok készülve! Mit tegyek? Nincsenek barátaim, csak a munka van. Mint egy mókuskerék, monoton dolgok. Fapofa, stb. reggel korán kelek, este pedig örülök, hogy tudok pihenni. Nem bírom sokáig.

Figyelt kérdés
Próbáltam változtatni, de nem megy.

2018. jan. 17. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Válts munkakört, tedd változatossá a napjaid, apróbb dolgokkal kezd el.
2018. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És milyen munka ez ?
2018. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon stresszes.
2018. jan. 19. 20:26
 4/8 anonim válasza:
Pontosabban ? Mond el egy napod. Mit dolgozol pontosan. Se szabi se semmi ? Se hétvége ? Városi vagy falusi vagy? Mióta dolgozol?
2018. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A #4es válaszolónak igaza van, ezt egy kicsit jobban lé kéne írnom, met ígynehéz segíteni. Az is fontos szerintem, hogy milyen környéken laksz, mert mások a lehetőségek pl vidéken, vagy Pesten....
2018. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Cél kell öreg. Valamiért menni, valamiért csinálni. Bármiért amit TE kitalálsz. Ne hallgass senkire. Szedd össze a gondolataidat mit szeretsz, mire vágysz, bármi. Vagy egy nőért mondjuk. Ha akarsz egy igazi nőt, kell hozzá az alap. Nem azért mert a pénzed kell neki hanem azért h egy szinten legyél vele. Ja és próbálkozni a kutya szokott. Csinálod vagy nem csinálod.
2018. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam...aztán 1x baromi elegem lett és regisztráltam egy társkeresőre...azóta férjhez is mentem...azt hittem nincs energiám ismerkedni (ápolónő vagyok egy sürgősségin az is stresszes és baromi fárasztó) de egy randi még éjszakai műszak után is feldobott
2018. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ismerkednék, 21f,hetero
2018. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!