Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem autoimmun pm alulműködésre...

Nem autoimmun pm alulműködésre ki mennyi ideig szedte a hormontablettát?

Figyelt kérdés

Az antiTPO szintem 0,7 tehát az alulműködés, melyet 4,2-es TSH szinttel diagnosztizáltak nem autoimmun eredetű. Egy nagy laborvizsgálaton derült ki, amit egy vetélés után csináltattam. A t3,t4 értékeim normálisak voltak.

2 hónap elteltével újranézettem a TSH-t, a gyógyszer szépen levitte 0,6-ra. Ilyen esetben meddig van szükség a hormonpótlásra? Az orvos azt mondta, szedjem, ha akarom. Bajom nem lesz...köszi :/

Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban, aki volt hasonló helyzetben?

Nem szeretném csak azért folytatni a gyógyszerszedést, mert "bajom úgyse lesz belőle".


2018. jan. 19. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Én inkább keresnék egy normálisabb háziorvost. Egy hormongyógyszert illetve pajzsmirigy betegséget ilyen félvállról venni?!?!?

Nehagyatkozz itteni véleményekre mert annyira eltérő hogy kinek meddig, milyen dózisban hogyan, kell szedni és sem a hormon gyógyszer sem a pajzsmirigy nem játék.

2018. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!