Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet kigyogyulni a...

Hogyan lehet kigyogyulni a kezdetleges anorexiabol?

Figyelt kérdés

2018. jan. 20. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a baj sose jár egyedül. Nekem 2* volt, 14 évesen és 17. De ezt mind a belső szorongások okozzák meg az önutálat. Én pl így büntettem magam... Szóval ezeket próbáld megoldani mielőtt minden rosszabbra fordul :/
2018. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
en most vagyok 14 eves, es nem vagyok kibekulve magammal. Egyszeruen nem tudom megszeretni onmagam, es fogalmam sincs hogyan tudnam egyaltalan. Senki sem tudja hogy megvonom magamtol az etelt, es az az ijeszto, hogy en is tisztaban vagyok, es felek is a kovetkezmenyeitol, de megsem eszek. Najo egy nagyon keveset, de szinte semmit.
2018. jan. 20. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Rendszeres evéssel.
2018. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hármas, amiről fogalmad nincs, abba ne ugass bele!


Kérdezö, egy pszichológus nm árthat, én is jártam és járok a mai napig, mikor rosszabb napjaimon csunyának értéktelennek érzem magam :)

2018. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!