Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőembólián átesettek vélemén...

Tüdőembólián átesettek véleménye a gyógyulásról és az életmód-váltásról?

Figyelt kérdés
A férjem dec.15-én reggel lett rosszul, éjjel a lába fájt és épp, hogy kimondta, hogy valami nincs rendben, már le is esett a székről. Azonnal hivtam a mentőket és a mellkasát nagyon-nagyon erősen nyomtam, mire kiért a mentő már meg tudta mondani a nevét stb. Kétoldali tüdőembólia és egy mélyvénás trombózisa volt. 4 nap intenziv, majd 12 nap belgy. kezelés ill. megfigyelés. Azóta idehaza van, az ujabb labor eredmény rendben volt, a kontroll vizsgálat szintén rendben volt. 3 hónap mulva újra kontroll.Nagyon megviselt, mert hogyha akkor nem cselekszem olyan gyorsan, akkor végzetes is lehetett volna. Olyan vérhigitót szed, ami 17 ezer Ft/hó. Újra olyan, mint mielőtt nem történt meg a baj. Hogyan tudnám feldolgozni és nem rettegni attól, hogy nehogy valami történjen vele?

#tüdőembólia15
2018. jan. 22. 17:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!