Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Kb minden 3ik, vagy második nap, vagy hetente, stressztől függően, a szivem furán működik. Egy pár pillanatra lelassul majd normális állapotba kerül. Egyszer volt, hogy 10 másodpercig fenn állt a tünet, akkor megijedtem. Voltam ekg vizsgálaton, semmit sem találtak. Amit még észre vettem, hogy általában akkor van, amikor gondolok rá, vagy ha valamire mélyen ráizgulok. Fekvő helyzetben rosszabb egyébként. A tüneteim kb 2 harmad éve vannak, eleinte nem foglalkoztam vele, úgy gondoltam bemagyaráztam magamnak. Mi lehet a bajom? Mennyire életveszélyes?

#szív #kihagyás #szívritmus #EKG #extraszisztólié
2018. jan. 24. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod, csak erős hormonális változások zajlanak le benned. Foglald el magad hobbival, sorttal, értelmes tevékenységgel.
2018. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!