Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet hamar kigyógyulni...

Hogyan lehet hamar kigyógyulni a náthából, köhögésből, lázból?

Figyelt kérdés
Kedden diákbál, szerdán bizonyítvány osztás úgy, hogy kiakarok gyógyulni valaki légyszives segítsen! Köszi!

2018. jan. 26. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ágynyugalom.

Rengeteg citromos víz!!! Min. 3-4-5 liter naponta (30 percenként iszol 1 pohárral(2-3 deci)

Ebből legyen min. 1 óránként egy tea.


Jöhet a Neo-Citran is(Nekem az vált be nagyon, az ACC valamiért nem.. de van, akinek meg az..)


Emellett minden este gőzölés.


Este jól felöltözve aludni, hogy ki izzadd a betegséget.


Napközben mehet a negro, mentos, bármilyen mentolos.

Óránként 1 kanál forró méz.


Az étkezésedbe iktasd be a fokhagymát( étkezésenként 2-3 gerezd lecsúszhat)


Meleg sós vízzel gargarizálni lefekvés előtt.

Sál a nyakadba mindig.


Legyen húsleves is jó forrón, csípősen.


______


Én ezt szoktam csinálni, egy mini atombombányi vitaminnak felel meg ez az életmód.

Max 3-4 napig vagyok beteg.

2018. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cickafark, citromfű, kamilla teát iszogass külön-külön elkészítve. Salvus vízet spriccelj az orrodba és a torkodba naponta több alkalommal. Lámpázd meg az arcodat, ha van Bioptron lámpád, vagy infrával. Gőzölj naponta háromszor erős kamilla-cickafark főzettel, amibe tegyél egy jó marok sót, 15 csepp diapulmont. Ágynyugalom, sok folyadék, C vitamin ajánlott. A Neocitrán is jó.
2018. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!