Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Komoly bajom is lehet?

Komoly bajom is lehet?

Figyelt kérdés
Ha eszik valamit max 1 órán belül már hig szeklet kereteben ki is urul. Egész nap ciklusokba faj a hasam,miutan eszek utána meg jobban.

2018. jan. 29. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, mivel egyrészt ezt valamilyen vírus vagy baktérium okozhatja, másrészt meg ha tartós az állapot, akkor a szervezeted legyengül, mert nem kap elég táplálékot. Nem írtad, mióta van ez, két-három napig még elmegy, diétázni kell, meg Normaflore-t inni, de ha nem javul, akkor irány az orvos.
2018. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg csak 1 napja tart, de dietazok
2018. jan. 29. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már 1 hete tart, akkor menj el a háziorvoshoz és igyál sok folyadékot.
2018. jan. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól függ mit eszel.

Érdemes elmenni egy komplett coeliachi-ás vérvételre a gasztrológiára. Ingyen megcsinálják, és csak négy kémcső vért vesznek le.

Nekem eszméletvesztésekig fajult, mikor még kisebb voltam. Egyszer Édesanyám egyszer meg a mentő vitt az intenzívre.

Akkoriban még nem volt elterjedt ez a fajta emésztőrendszeri rendellenesség.


Másrészt figyeld a székleted állagát (igen, tudom ezt írtad is milyen) és színét. Crohn-betegség is állhat a háttérben, bár nem elsősorban ezek a tünetei.

Ha gondolod írhatsz privátot, és szívesen válaszolok a kérdéseidre.

2018. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!