Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kihez tudnék meg fordulni?...

Kihez tudnék meg fordulni? (lent reszletesen)

Figyelt kérdés

Kb 2 eve kezdodott,hogy eleinte alvás elott fulladoztam. Azutan elkezdtem a mindennapi teendok közbe is fulladozni. Voltam alvaslaborba, tudovizsgalaton,allergia vizsgálaton,pszichiaternel (bar az a pszichiater enyhen szolva se ertette a dolgát , kb 2-3kerdest tett fel a fel ora alatt hogy hogy vagyok es mi tortent a heten..) es az eredmenyek negatívak lettek mindenhol. De egy eve mar idonkent ha csak állok es nem csinálok semmit vagy ha csak ülök es nem csinálok semmit akkor is fulladozok

Van hogy 1-2hetig nem de utana meg sokkal inkabb felerosodve nem kapok levegőt

De mar a házi orvos se hajlando vele foglalkozni,mert ,hogy ennyi negativ eredmény lett

Multkor vervetelen voltam utana azt mondta,hogy a voros versejtem kevesebb kicsit es ezert lassabban szallitodik az oxigén a verembe de azt mondta ez nem baj mert az elvaltozas nem sok (ha jol emlekszel 2vagy4 tizeddel kevesebb)



2018. jan. 30. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:

A tej emésztetlen fehérjemolekulái nagyon hasonlítanak a tüdőére. Amikor tejet eszel, az áteresztő bél szindróma felerősödik, ezzel emésztetlen fehérjemolekulák kerülnek a véráramba. Az immunrendszer riadót fúj, és a tejmolekulák mellett a a tüdődet is blokkolja.

Tudod, az a "tej élet erő egészség", bármilyen jól hangzik is, hazugság. A dokik nem tudják ezt, mert az egyetemen azt tanulták, amit az egyetemeket finanszírozó gyógyszeripar előírt. Ezt pedig hülye lenne előírni.

2018. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!