Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lesz majd holnap?

Mi lesz majd holnap?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk vérvételre és szemészetre mert fáj a fejem, viszont nyáron volt egy időszak amikor teljesen beképzeltem magamnak hogy elkaptam a HIV-et..

És azóta ott van a nyakamon egy nyirokcsomó (kb fél éve), ami egy tünet is, viszont semmi más tünet nincs...

Ha holnap vért vesznek az kimutatja gondolom ha van valami, mi van ha kimutatja azt hogy az vagyok?

(Egyébként lehetlen hogy elkaptam volna, mert ez csak közösülés közben lehet elkapni, szóval tuti hogy nem, de kicsit félek..)

És ugye a fejfájás+ hányinger egy migrén jellegű fejfájás, de valaki mondta hogy lehet hogy daganat is

Szóval most ez a 2 dolog paráztat engem...



2018. febr. 1. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkréten hipochonder vagy. Nem kicsit.
2018. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy általános vérvétel nem mutatja ki a hiv fertőzöttséget azért mert csak azokat a dolgomat nézik amit az orvos kért. Nézz itána a neten. Vannak helyek ahol csináltathatsz hiv tesztet. De ha kibírod nyárig akkor több fesztiválon is van erre lejetőség. Én pl. A sziget.fesztiválon csináltattam hivet is meg hepatitiszre is. De nem valószínű, hogy fertőzött vagy. Szerintem felesleges ezen pörögnöd. Főleg, hogy a fertőzöttség még nem jelent betegséget. A tünetek van, hogy évek múlva jelentkeznek így a nyirokcsomód biztos nem ettől duzzadt meg. Kb bármilyen apró fertőzéstől megdagadhat. Igen lehet, hogy agydaganatod van mert az is okozhat fejfájást. Még még 1500 más dolog is. Oké, hogy aggódsz de azért miért kell a te korkdban a lebrosszabb dolgokat vízionálni amire minimális az esélyed. Az utcán nem félsu, hogy elüt egy autó vagy a fejedre esik egy cserép? Sokkal nagyobb esélyed van rá mint az említett betegségekre. A helyedben abbahagynám a felesleges aggódást. Az emberek nagyrészének fáj a feje mégsincs agydaganatuk. Az életet meg te sem fogod túlélni....mint ahogy mindenki meghalsz egyszer....de nem most és nem agydaganatban meg AIDSben!
2018. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Így van, igazatok van, de azért az hogy fél éve ott van az a nyirokcsomó azért az kicsit durva..
2018. febr. 1. 14:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak hogy megnyugodj mindenkinek van a nyakában nyirokcsomó és lehet érezni is.
2018. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ahha.. Túl aggódom én ezt :D

Köszi

2018. febr. 1. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira nagy az a nyirokcsomó mutasd meg a körzeti orvosnak. Aztán ha ő is úgy ítéli akkor elküld nyaki ultrahangra. Fül orr gégészeten is mutogathatod, ott még lehet jobban is értenek hozzá éy legalább megnyugszol. Biztos, hogy nem vagy.aidses és agydaganotod sincs. De rengeteg gyógyíthatatlan betegség létezik szóval mindig lesz min aggódnod....nem jó hipohondernek lenni.
2018. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!