Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Náthásan te bejársz dolgozni?

Náthásan te bejársz dolgozni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, csak az orrodat fújogatod, és a torkod kaparászgat.

Mivel kollégáim full kiakadtak ezen, mintha ők sosem lennének náthásak, és közlik, h húzzak szabira...



2018. febr. 2. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem, és az ilyenen én is ki szoktam akadni. Ilyenkor van az, hogy szépen sorban mindenki megbetegszik, mert valaki nem bír 2 napot megülni otthon a s.ggén...
2018. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

Igazából igazuk van, mert hiába gondolod hogy ez egy megfázás , az influenza járvány kellős közepén nem biztos hogy nem fertőz és másra nézve iszonyat önzőség hogy bemész így dolgozni, nem tudni hogy van e valakinek olyan gyermeke akar ő maga aki ha elkap valamit nem csak otthon kifekszi hanem kórházba is kerül. Sajnos en ismerek ilyet.

Viszont azt is megértem hogy nem boldogság miatt járnak az emberek dolgozni hanem hogy meg tudjon élni. Igazából mindkét oldalban látok realitást de én is haza küldenélek .

2018. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

A mai világban nem tudom,hogy ki az,aki megteheti ,hogy náthával otthon maradjon.

Ennyi erővel 3 havonta,fél évente mehetnénk tp-re,mert vagy bacit vagy vírust nyelünk be.

Az meg,hogy erre menjen a szabid,hülyeség.

2018. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3-as tök igazad van. Kb ősztől tavaszig szinte mindig vki meg van fázva a környezetemben, így az élet is leállhatna. Ugyanúgy tudok dolgozni, mint a többiek. Tudom, igen, elkaphatják tőlem is, ez benne van.
2018. febr. 2. 12:56
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
A kérdezőt és a támogatói felelőtlen korlátolt idióták . Ezek miatt is terjednek a járványok mert mind tesz a saját és mások egészségére . Csicska tróger magatartás , ilyet a többi által kellene kivágni mindet -
2018. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az csicska tróger, hogy elvégzed a munkádat, és nem másokra hagyod egy egyszerű nátha miatt...?
2018. febr. 2. 13:06
 7/15 anonim ***** válasza:
De pont ezért beteg mindenki, mert sz.rtok bele... Szerintem 2-3 nap otthon senkinek a megélhetését nem fogja veszélyeztetni. Az elején el kellene csípni és kipihenni, és akkor nem lesz nagyobb baj.
2018. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az utolsónak . Nem lehet senki annyira önző hogy betegen megfertőzve másokat vígan dolgozik... ismétlem ! Valaki nem otthon az ágyban piheni ki hanem a kórházban ha gyenge az immunrendszere . Nem mindenki ússza meg ennyivel
2018. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
1-es te aztán igazán okos vagy. És aki nem teheti meg hogy othhon üljön két napot a seggén? Mert mondjuk a főnöke nem engedi egy kis orrfújás miatt??? Egy orrfújástól senkit sem lesz beteg...
2018. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem kell minden alja melót elvállalni, ahol a főnök rabszolga módjára bánik veletek, és akkor emberszámba lesztek véve! És ha fosol meg hánysz egész nap, akkor mit csinál a főnököd? Vagy ha mondjuk vakbélgyulladásod van? Olyan nincs, hogy nem enged el táppénzre...
2018. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!