Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindig máshol fáj a mellkasom...

Mindig máshol fáj a mellkasom bal oldalon. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Röntgenen,EKG-n és vérvételen voltam, ami negatív.

2018. febr. 3. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ideggyulladás, bordaközi idegzsába. A gerincből kilépő idegek okozzák.
2018. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mozgásszervi gond is lehet, ilyen irányban menj tovább.
2018. febr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. febr. 4. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége? Ugyan ez a bajom!
2023. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne...
2023. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elkezdtem a mell edzést azóta megszűnt, valószínűleg izom húzódás, ahogy le lehet tapadva. De az orvosok semmit se mondanak csak azt hogy pihenj, egyébként azóta nem fordult elő mióta edzek rendszeresen. Amúgy is van ott egy hártya szerű rész a mellizom és a borda között. Úgyhogy próbáljátok ki pár fekvőtámaszt.
2023. febr. 8. 08:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy leírtad. Hónapok óta szenvedek ilyen problémával, hogy fáj,szúr a mellkasom pedig minden leletem negatív és kutyabajom a dokik szerint. Én is kezdek izomra gyanakodni mert néha mozgásra erősödik vagy csak akkor érzem ha fordulok meg ilyenek. Mindenesetre köszi a tippet, kipróbálom! :)
2023. febr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!