Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Folyton pisi szagom van és hiába zuhanyoztam nagyon alaposan 5 perce szószerint, mi állhat a háttérben?

21L. Kezd egyre zavaróbb lenni, az elmúlt fél év alatt eléggé meghíztam 15 kilo) ez is állhat a háttérben ? Nagyon stresszes is az életem munkahely és családi problémák miatt, nőgyógyásznál 3 hónapja voltam, akkor nem volt semmilyen fertőzésem vagy hasonló viszont már akkor is volt ez a gondom viszont van hogy sokkal erősebb az elmúlt két hétben ez a baj. Zuhanyzás után 2-5 perc múlva a tisztán felvett bugyim mikor leveszem és megszagolom pisi szagú. Kérlek akinek van ötlete segitsen vagy milyen orvoshoz kene fordulni. Urulógiára már kértem időpontot

Keress kérdéseket hasonló témákban: pisi, szag, vizelet, betegség

febr. 5. 23:54  Privát üzenet  

A válaszok

Úgy tudom,hogy a cukorbetegségnél vannak ilyesmi problémák.

A hízásod hátterében mi áll?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 6. 08:41 Privát üzenet
Intim szőrtelenítés ne maradjon ki. Nekem attól volt. Utána elmúlt.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 7. 00:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet a bajom a vizeletem véres volt?
Ez normálisnak számít vagy sem?
Véres vizelet? Mitől?
Miért kell minden 5percbe pislini? A többi lent.
Mi lehet a bajom?
Szerintetek ha mondjuk valami bajom van akkor belehet feküdni egy kórházba és infúziót kérni meg megjérni hogy vezettesék ki a pisim mert annyira fáj a pisilés?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!