Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Két héttel ezelőtt torokgyulladásom volt, három napot tudtam kikönyörögni a szülőknél, hogy otthon maradjak. Most meg van torokfájás/kaparás/viszketés, szájpadlás kaparás, fájó lélegzet, köhögés, rekedtség +hangelmenés, meg a fül viszketős érzése belül, bedugult orr, köhögés. Szájpadlásom néha sárgának tűnik. Viszont dokihoz nem mehetek, üeg szerintük kitesznek a suliból, mert van 10 igazolt hiányzásom.

2018. febr. 6. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a bajod hogy nem feküdted ki a betegséget mert csak 3 napig voltál otthon és most újra vissza estél. Igazából nem vagyok orvos, de ha nem szeretnél egy jó arcureg gyulladást vagy középfülgyulladást úgy hogy utána szurkálják a füled akkor otthon kene maradni feküdni , sok folyadékot inni, és jobban lennel. A szüleidnek pedig meg kene érteni ezr
2018. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a bajuk, hogy nem pótolom be szerintük. Megjegyzem, véletlenül sem az osztály gyik legjobb tanulója küldi át a házit, ki amúgy a korosztályban a versenyeken már nevet szerzett magának. Meg véletlenül sem tanulok általában mindig. Meg most bekaptam egy gépeltiltást, csak mert síszünetben este nyolckor könyvet olvastam. Tisztában vagyok, hogy már.nem sok kell ahhoz, hogy a tüdőmre menjen le. Tudom, hogy ebből kórház is lehet. Csak a szüleim nem értik meg, meg mondig mondják, hogy az én hibám.
2018. febr. 6. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj be holnap az iskolába , és mond a tanár nőnek hogy iszonyatosan rosszul vagy már napok óta , nem szeretnél hiányozni de így nem tudsz koncentrálni és nem szeretnél másokat is agynak dönteni de tényleg reggel is lázzal keltel fel. Szeretnéd ha a szuleidet felhívna hogy ő küldött haza mert tényleg nem vagy jól.
2018. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, nem talált semmit. -.-
2018. febr. 7. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet csak magadba beszeled
2018. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt azért nem, köszi
2018. febr. 8. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!