Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Veszelyes az inhuvelygyulladas?

Veszelyes az inhuvelygyulladas?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Eleg sok baj van most a kezemmel megeroltetes miatt (nyaki gerinc problemak ,tenisz konyek es meg sok mas) es ezek mellett meg inhuvelygyulladasom is van ,de mar 2,5honapja.Gyogyszereket kaptam ra de egyik sem hasznalt ,mar van amikor piros foltok jonnek ki a kezemen ..Utana olvastam es azt olvastam hogy ha hosszu ideig tart komoly baj is lehet belole.Mit kene tennem?Es lehet belole nagyobb bajom?Illentve normalis ha mar 2,5honapja tart?



2018. febr. 7. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer 1 évig tartott, azóta nem jött elő.
2018. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Belehalni nem fogsz, de az életminőséget rontja, és elég sok kézzel végzett tevékenység akadályoztatva lesz. Antal Imrének pl. ezért kellett abbahagynia a zongorázást, pedig ígéretes művész volt.
2018. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!