Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet? Gyógymód?

Mi bajom lehet? Gyógymód?

Figyelt kérdés

Harmadik napja az ágyban fekszem, nagyon gyenge vagyok, szédülök, a szemeimet nem tudom forgatni mert fáj és nagyon könnyezik. Náthás vagyok, a torkom az iszonyatosan fáj, és megállás nélkül köhögök, ami mát szinte kibírhatatlan. A fejem is fáj, a torkomnál ilyen szárazságot érzek. Egyszer fázok, egyszer melegem van. Viszont izzadok akkor is ha fórróságot érzek. Holnapra össze kéne szednem magam sulira...

Valószínű onnan ered a probléma, hogy sötétedés után mentem futni a parkba, biztos akkor fáztam meg vagy valami.


Teákat iszogatok, forró fürdő megvolt.

Dokihoz nem szeretnék menni, mert nem szeretném ezt az egészet nagy dobra verni.


Milyen betegség lehet ez? Valami gyógymód köhögés ellen?

18/F



2018. febr. 7. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hallottál róla, hogy influenza szezon van? Google influenza
2018. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hallottam semmiféle szezonról. Egész Európában szezonja van? Mert elég messze lakok otthontól.
2018. febr. 7. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már dokihoz nem mész, akkor vegyél be láz és fájdalomcsillapítót, reggel és este. Nem tudjuk, vírus okozza-e vagy baktérium... így nehéz segíteni. Nem gondolom, hogy ilyen esetekben elmenni orvoshoz az "nagy dobra verés". Bugyoláld be magad, igyál sok teát, aszkorbinsavval/citrommal, egyél meleg levest. Köhögésre valami Robitussint, Rhinatiolt, Stodalt, Lándzsás útifű szirupot. De nem mindegy, milyen köhögésed van.
2018. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Köszi az értelmes választ. A dokit azért tartom nagy felhajtásnak, mert ahogy magamat ismerem, pár nap múlva, legfeljebb 1 hét alatt el is múlik.

Csak gondoltam hátha van valami ami helyrehoz holnap reggelre, de szerintem dobok egy üzit a tanáromnak hogy a holnap inkább itthon maradok.


Köszi mégegyszer a tanácsokat, most épp gyömbér teát iszom mézzel. Elvileg az jó...


Még annyi lemaradt a tünetektől, hogy ilyen csiklandozó érzést érzek az orromba, ami tüsszentésre kéztet. Ekkor könnyezek a leginkább. A tüsszentést viszont próbálom elkerülni mert eszméletlenül fáj, mint akinek kiszedik az agyát az orrán keresztül🤒🤕🤧

2018. febr. 7. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!