Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet az az érzésem,...

Mitől lehet az az érzésem, hogy a jobb mellemben éles, kés szúráshoz hasonló fájdalmat érzek? Már mindent össze vissza olvastam, de csak a rosszra tudok gondolni. Voltam orvosnál is, eredményeket várok, de teljesen be vagyok pánikolva.

Figyelt kérdés
2018. febr. 7. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Várd meg az eredményt, és addig próbálj meg nem idegeskedni, bármennyire is nehéz. Mi sajnos nem tudjuk jobban és hamarabb megmondani, mint az orvosi vizsgálat. Milyen eredményt vársz? Mammográfia?
2018. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Borogasd be! Szerintem normális. A hormonoktól van. A tejmirigyek szoktak ilyet okozni.
2018. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos nincs bent hátul egy kés?
2018. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam, hogy megnézzem, de most hogy mondod meg is nézem. Hihetetlen mekkora idióta vagy!
2018. febr. 8. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, volt ?
2018. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!