Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? Korhazba fognak...

Mit tegyek? Korhazba fognak kuldeni tenyleg? 16L

Figyelt kérdés

Szerda ota rosszul vagyok. A kaja alig marad meg bennem, gyogyszerek szintugy. A vizet is kihanytam. Hasmenesem, lazam is volt, bar az utobbi ma meg nem volt.

Anyum azt mondta, ha nem javulok meg hetfoig, akkor orvoshoz kell mennem es o meg valoszinuleg elkuld korhazba.

Tenyleg elkuld oda? Akkor is ha mar csak mondjuk hanyinger hasmenesem lesz csak? Mit tegyek? Utalom a korhazakat es ahj, nem akarok egyszeruen oda menni :((


2018. febr. 9. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nek hinnem hogy egybol oda kuldene, mindenkeppen menj el, nehogy baj legyen. Jobbulast!! ;)
2018. febr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem szaradsz ki, akkor nem fognak befektetni, max vizsgalatra kell menned. Az meg olyan, hogy mesz meg jossz.
2018. febr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Most van ilyen vírus. Nem szoktak vele kórházba menni, tele is lennének a kórházak. Ha vírus, akkor néhány nap alatt helyrejössz. Vizet ne igyál egyszerre egy pohárral, mert akkor kihányod. Kortyonként, néhány perces szünetekkel, szünetekkel, de azt egész nap.
2018. febr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*aki
2018. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Ma probaltam enni, de csak egy resze maradt meg bennem, mondjuk mar ez is haladas. Nagyon felek
2018. febr. 10. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyógyulásnak idő kell, nem megy egyik napról a másikra. Ne légy türelmetlen. Mit ettél és mennyit?
2018. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Haztartasi keksz (5-6 db), egy fel banan, plusz tea es viz.
2018. febr. 10. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!