Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fehér pöttyök a makk peremén?

Fehér pöttyök a makk peremén?

Figyelt kérdés
Kb fél éve kezdődött. Sajnos ez miatt nem merek lányok közelébe se menni ,nagyon zavaró... Tudnátok valamit ajánlani,ami ezt megszüntetné? Elvileg Pearly penile papules hívják . Olvastam hogy lézeres kezeléssel lehet eltávolítani,de ezt csak a legvégső esetben szeretném.. Nagyon Ross z ez így főleg 20évesen :(( .Nagyon hálás lennék ha tudnátok írni valami gyógymódot

2018. febr. 11. 18:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem fáj és nem viszket.
2018. febr. 11. 19:03
 2/6 anonim ***** válasza:

"ez miatt nem merek lányok közelébe se menni"

Nyugodtan menj lányok közelébe, ruhán keresztül nem látszik. Viccet félretéve, ha nagyon zavar, akkor szakorvossal (bőrgyógyász) konzultálj, és ne próbálkozz házi megoldásokkal.

2018. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az mirigyek megnagyobbodása. ez normális dolog viszont vigyázz ha viszket, nagyobbodnak, szaporodnak , váladékozik esetleg kellemetlen szagot áraszt az lehet gomba is
2018. febr. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hidd el nekem. Hogy ez nem fogja a lányokat zavarni... Ha mégis megkérdezi, nyugodtan mond el, hogy ez teljesen normális sok fiatal férfinál elő jön ez. Mond el, hogy ez nem fertőző csak esztétikai szempontból gáz kicsit... Nekem is vannak a péniszemen ilyenek. De nem szokta zavarni a nőket. 21F
2018. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,én a mutet mellett dontok :) sajnos nagyon zavar esztétikai szempomtból
2018. febr. 12. 21:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek a zöld :)
2018. febr. 12. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!