Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan segíthetnék magamon?

Hogyan segíthetnék magamon?

Figyelt kérdés

Csütörtök (4 napja) óta szenvedek influenzában. Nem tudom mit tehetnék. Már mindent kipróbáltam rá. Gyógyszerek közül (Algoflex forte, Rubophen, Algopyrin, ACC, Neo Citran Max,Septofort, Sinupret, Paxirazol) semmi sem segített és étvágyam sincsen.

Van esetleg valami ötletetek, ami segíthet?

Az alkohol (dianna, pálinka) szóba jöhet, mint gyógyszer?



2018. febr. 12. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az influenza gyógyulása 10-14 napig is eltarthat. Azzal segítesz magadon, ha kifekszed. Nyilván nincs étvágyad, de a húsleves/erőleves jót tesz.
2018. febr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Most, hogy rájöttél, a gyógyszeripar mocskai nem segítenek, ideje kipróbálnod a természet adta lehetőségeket.
2018. febr. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pihenj nagyon sokat, igyál sok folyadékot, a húsleves és társai is segíthetnek. Egy orvost a szövődmények miatt lehet, hogy érdemes lenne felkeresni. Ha magas a lázad, akkor vegyél be lázcsillapítót.
2018. febr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem értem miért pontozták le a 2est.... Maximálisan igaza van.
2018. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!