Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy éve tartó vizelési inger....

Egy éve tartó vizelési inger. Valakinek van vagy volt ilyen?

Figyelt kérdés
Egy éve vizelési ingerem van semmi más. Nincs folyásom nem büdös. Számtalan nőgyógyásznál urológusnál voltam. Vizelettenyésztésemben nem találtak semmit. Hólyagtükrözésen is voltam ott se. Nemi betegseg teszten is voltam az is negatív. Mi lehet hogyan tovább. Hova mehetnék ezzel még. Akinek van vagy volt ilyen kérem írjon.

2018. febr. 12. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy lelki okai vannak?
2018. febr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem egyátalán nincs olyan. Minden rendben. Meg én nem hiszek ebbe mikor eleve tök jól érzem magam fekszem este az ágyba nézem a tévét es érzem ezt az erős vizelési ingert elaludni nemtudok tőle.
2018. febr. 12. 08:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is egyből a lelki okokra gondoltam, bár elképzelésem sincs, konkrétan mi válthat ki ilyet. De csak gondolkozz el ezen azért.
2018. febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De most tényleg létezik olyan hogy lelki eredetű és csak úgy érzem? Nemtudom elképzelni. Amúgy nincs semmi problémám.
2018. febr. 12. 08:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam általános és középsuli 4-11 ig ez volt minden este pontban 6kor kezdődött és reggel iskolában múlt csak el, folyamatosan mentem este, próbálkoztam de nem jött semmi...

Orvostól orvosig vitt anyám, aztán pszichológustól pszichológusig... majd mikor betöltöttem a 18, otthagytam a sulit, elmentem targoncázni, a második munkanapomon múlt el, teljesen totálisan... ennek 10 éve...

Saját véleményem szerint az iskolai teljesítménykényszer itt ütött ki.

2018. febr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lelki okoknál én olyanra gondoltam, hogy pl. nem tudsz mindig mosdóba menni, ha kell, pl. munka, utazás, vagy bármi miatt. És ez valahogy rögzül. Nem olyanra, hogy valami lelki problémád van és így jön ki.

Pl. amikor dolgozom és az irodában ülök, akkor nem kell gyakran wc-re mennem, mert tudom, hogy bármikor mehetek, ha akarok. De ha rendezvényen vagyok, utazom, akkor mindig azon filózok, hogy hova tudok majd elmenni. És akkor gyakrabban is megyek. Nem is kell annyira, de annyira megörülök, ha van a közelben egy normális wc, hogy mindenképpen elmegyek.

2018. febr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen. Folyamatos nem múló inger. Most is pl itthon tvzem es érzem nagyon kellemetlen
2018. febr. 14. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!