Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítség! Valakinek volt...

Segítség! Valakinek volt hasonló tünete?

Figyelt kérdés
Üdv! Kb. 7 hónapja szenvedek, a fejbőrömön,valamint gyakorlatilag az egész testemen ( mellkas,végtagok, hát) apró hólyagszerű foltok jelennek meg, amik maguktól kidurrannak és sebek lesznek belőle, melyek viszketnek is. 2 bőrgyógyász is látta, szerintük nem bőrgyógyászati probléma. Különböző krémekkel kenegettem de nem lett jobb. Mitől lehet és milyen vizsgálatra kellene mennem? Egy általános vérképet készítettem, de negatív, gyulladást nem mutatnak az értékek. Nyáron antihisztamint is szedek, mivel allergiás vagyok a pollenre, de attól se múltak a tüneteim. A tünetek megjelenése előtt egy gyógyfürdőben voltam, de előtte is rendszeresen jártunk és soha nem volt ilyen problémám. Ez a "betegség" biztosan nem fertőző, mert a családban senki nem kapta el tőlem a 7 hónap alatt. Felkerestem egy 3. orvost, aki homeopátiás szerekkel kezdett kezelni az elmúlt 2 hónapban, de eddig semmi eredménye.

2018. febr. 12. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress fel egy 4. Orvost, aki nem homeoval probal kikuralni, hanem gyogyszerrel, ami elott alaposan kivizsgal! Jobbulast kivanok!

Amugy nekem kb 12 eve az alkaromon egy kb 10-15 cms teruleten jottek ki ilyen holyagok, kidurrantak, honapokig pattanasszeruek voltak, fajt, viszketett, azt mondtak h fogalmuk sincs mi ez. Eltuntek a dudorok, de barna pigmentfolt maradt ott, es mai napig kiuteses lesz neha ... gondolhatod h hany dokinal vtam, egyik se tudott semmit se mondani.

2018. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mi lett a vége?
2018. febr. 12. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi, mai napig ott van, most eppen varom a babamat, terhesseg ota szinte felszivodott kb! Regebben menzesz elott 2-3 nappal mindig irto ronda volt. Nem hiszem h valaha elmulna.
2018. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
aki homeopátiás szereket ad az biztosan nem orvos, a homeopátiás szereknek nincs semmilyen gyógyhatása csak egy humbuk, az egész csak placebó
2018. febr. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!