Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A füldugulás mikorra múlik...

A füldugulás mikorra múlik el? Volt valaki így? 23N

Figyelt kérdés

Péntek estére lettem beteg. Egész hétvégén szenvedtem. Fájt nagyon a torkom, a fejem, fújom az orrom, hőemelkedésem volt, ment a hasam, plusz még a menstruációm is megjött szóval egy rémálom volt ez a néhány nap.

Tegnap jutottam el orvoshoz. Kaptam megfelelő gyógyszert, mára már picit jobban érzem magam, viszont mindkét fülem be van dugulva reggel óta. Tegnap még nem volt, így nem tudtam az orvosnak megmondani.

Nagyon tompàn hallok és borzasztóan zavaró. Mikorra fog ez elmúlni? Vagy menjek vissza az orvoshoz?


2018. febr. 13. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Megfázástól függ, pár nap, vagy 1-2 hét.
2018. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Antibiotikumot kaptál? Ha igen, akkor várható, hogy a fülgyulladásodra is hatni fog, de azért emiatt felhívnám az orvost.


Ha pedig nem kaptál antibio-t, akkor vissza kellene sajnos menni.

2018. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen antibiotikumot kaptam a torokgyulladásra.

Még sosem volt bedugulva a fülem akármennyire meg voltam fázva. :/ Persze kibírom csak kellemetlen. Köszi nektek!

2018. febr. 13. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!