Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fertőzött lehetek?

Fertőzött lehetek?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok. 7 hete szexeltem barátnőmmel, óvszer nélkül. Barátnőm 17 éves, előttem 3 fiúval volt még, az ő elmondása alapján és állítólag mindegyik szűz volt még amikor összejött vele, legalábbis ő ezt állítja. Nagyon rövid volt a szex, tényleg pár másodperc, vaginális behatolás történt. Ez volt az első alkalmam. A szex után 2 napra elkezdtem olvasgatni a nemi betegségekről a neten, majd rátaláltam a HIV-re és szó szerint nagyon beparáztam, hogy mi van ha én is HIV fertőzött lettem emiatt. Konzultáltam múlt héten egyik régi orvos ismerősömmel, hogy mennyi esélyem van rá. Azt mondta, hogy rengeteg ilyen eset történik, hogy valaki óvszer nélkül csinálja, és kb nagyon ritkán fordul elő az, hogy valaki hiv+ lesz. Annyit mondott még, hogy ő szerinte 0,1% az esélyem rá, hogy fertőzött lettem. Hozzátette hogy Magyarországon nagyon ritka a HIV fertőzés. Aztán nem nyugodtam le, túrtam tovább az internetet és olvastam egy olyat, hogy 4 hét után jönnek a tünetek. Nos, másfél hete enyhe mandulagyulladásom van fehér váladékkal, láz nélkül, most kezdett el a fülem is fájni. Aztán a nyaki nyirokcsomóim mintha megnagyobbodtak volna, de lehet, hogy csak beképzelem. Tudom influenza járvány van, de nagyon parázok. Mindennap hányinger gyötör a stressz miatt, 4 óránként mérem a lázam, hogy minden rendben e. Utoljára 1 éve voltam beteg, azóta sportolok elég sokat (heti 4x). Gondolkoztam a szűrésen, de a doki ismerősöm szerint felesleges.


Ui..: Idegességemre tesz az is egy lapáttal, hogy haverjaim egyfolytában ugrattak vagy komolyan gondolták e, nemtudom. Azt hajtogatták, hogy menjek el HIV tesztre, mert a csaj aidses és meg fogok halni, meg hogy 1001%, hogy elkaptam tőle valamit. Semmi más tünetem nincs, péniszen semmi fertőzésre utaló nyom.


Mit tegyek? Túlságosan is hipochonder vagyok, vagy valóban HIV+ vagyok?



2018. febr. 13. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, azért, mert naponta többször megkérdezed kisebb módosításokkal, még mindig nem fogjuk tudni... Mondd már el, a orvos ismerősöd szerint felesleges is, miért nem mész el, hogy megnyugodj? Fontosabb is a hülye haverjaidra hagyatkozni, mint az orvosokra... Igen...


Ui: ha minden lány után ennyire fogsz parázni, pedig 10 másodpercről van szó, nagyon nehéz életed lesz.

2018. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mit csinálnál ha fertőzött lennél? Többet nem szexelnél, gyereket se csinalnal? Erdekel azert irom
2018. febr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
2. Ha gyereket csinál, akkor megfertőzi az anyát is, az anya pedig majd a gyereket. Te azért gondolkodsz ilyenkor?
2018. febr. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Es te gondolkozol? akkor soha ne csinaljon gyermeket ??

Nem most hanem amikozben kezelik akkor tudtommal nem adja at a virust.

2018. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne gyereket csinálnia? WTF?

És átadja. A kezelés arra jó, hogy minél később alakuljon ki az AIDS. Attól még a hiv vírust hordozza.

2018. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!