Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye még így nem kaptam el a...

Ugye még így nem kaptam el a vírust?

Figyelt kérdés

Átjöttem a barátomhoz és most mondta az anyja, hogy tegnap elment a tesójához segíteni kicsit mert nagyon beteg, ment a hasa és hányt. Valószínűleg ő elkapta a vírust de még nem jött ki rajta ugye. Így hogy még rajta sem jött ki ugye nem kaptam el semmit?

Úgy volt, hogy itt alszok, de inkább elmegyek haza nemsokára, nem merek maradni.


2018. febr. 13. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pár nappal a tünetek megjelenése előtt is fertőzhet aki elkapta, így előfordulhat, hogy ma már fertőz az anyja, viszont csak széklettel/hányadékkal terjednek az ilyesmik általában, így a törölközőkre/wc-re/kilincsekre kell figyelni, illetve az sem árt, ha az általa készített ételből nem eszel. 12-48 óra a lappangási idő amúgy.
2018. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Nem ettem semmit itt, nem pusziztunk meg semmi csak beszélgettem vele.
2018. febr. 13. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!