Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megszeretném műttetni a...

JackDenielsz kérdése:

Megszeretném műttetni a torokmandulámat, mert krónikus gyulladásban van és csak szenvedek vele, illetve az utóbbi időben rendszeresen előjönnek ezek a kis fehér büdös "szemek" rajta ami kellemetlen. Tudnátok valakit ajánlani? Többi lent!

Figyelt kérdés

Érdeklődni szeretnék, hogy valaki tudna-e ajánlani valakit aki értelmesen meg tudná műteni nekem a torokmandulámat, viszont nem horribilis áron, ahogy néztem majd 200 ezer ft-ért műtenék meg a magánorvosok, (fél órára nem rossz bevétel):D.


Kórházba nem szívesen mennék ismét, mert kiskoromban az orrmandula műtétemnél majdnem ott maradtam, mert felelőtlenek voltak az orvosok és ez elég mély nyomot hagyott bennem illetve ami tuti, hogy a helyi kórházba nem is megyek ezáltal!


Ennek tudtában valaki tudna ajánlani nekem Pest megyében valakit aki megfizethető áron megműtené?

Mindenképp altatásban vállalnám csak!!


Válaszotokat előre is köszönöm szépen!

21, fiú



2018. febr. 15. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne,mivel én is ki szeretném vetetni a manduláimat.Keresgéltem régebben magánrendeléseket a neten,a lgolcsóbb amit találtam 120 ezer Ft volt.De be voltak gyulladva a manduláim,így elmaradt a műtét.Már nem is emlékszem melyik magánrendelés volt.Most kezdek megint keresgélni,mert állandó torok problémáim vannak.A rossz mandulák mellett van egy krónikus garatgyulladásom is.Kéthavonta kell gégészetre mennem a mandula,garat,gége triómmal.Állandóan vörös,erezett,hólyagos a torkom,érzékeny,gyakran fáj.Nem akarom tovább halogatni,kivetetem a manduláimat.

Neked csak a manduláid vagy a torkod is problémás?Az orvos neked mit mond?Majd csatolok képet,megmutatom milyen a garatom.A tied milyen?

2018. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem főként a jobb mandulámmal van gondom, azon vannak állandóan ezek a fehér büdös valamik.. Ha valaki megnézi látja rajta, h vörös, néhol fehér foltok vannak rajta meg a torkomon, illetve a mandulám tetején ami szinte már majdnem a szájpadlásom ott is fehér, vörös, mintha véres lenne és majd szétszakad.. Az orvos azt mondta amit leírtam, illetve mikor elmentem magánorvoshoz, akkor épp annyira nem volt problémás de közölte, h látja, hogy a mandulám jóval nagyobb mint kéne lennie, hogy meg van duzzadva, illetve, hogy érdes, nem sima mint amilyennek normál állapotában kéne lennie.
2018. febr. 18. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!