Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hónaljban fájó csomó?

Hónaljban fájó csomó?

Figyelt kérdés

2 napja vettem észre, hogy a hónaljamban van egy csomó. Eddig is volt 1-2 pici, de nem voltak vészesek. Ez viszont elég nagy és fáj is.

Olvastam, hogy a deok okozhatják,mióta nem niveát használok azóta jött elő pár pici pontocska.

Most viszont fáj és nagyon félek :(

Egyáltalán milyen orvoshoz forduljak egy ilyennel? Bőrgyógyász?


2018. febr. 16. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Először háziorvos. Ő majd elküld tovább.
2018. febr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek a bőrfelületen vannak, vagy a bőr alatt? A felületi az lehet valóban dezodortól, kialakulhatott tályog is. Ha szemmel látható, hogy piros és a duzzanat, akkor bőrgyógyászat. Ha a bőröd alatt van, akkor lehet a nyirokcsomóid nagyobbodtak meg valamitől. Akkor háziorvos és ő tovább küld majd szakorvoshoz. Amíg fenn áll ez a helyzet került a dezodort. Ha felületi a sérülés tetrán kenőccsel megpróbálhatod kezelni. Ha nedvedzik is betadine. Bőr alatti mindenképpen orvos.
2018. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bőr alatti. Tegnap és ma nem használtam dezodort és csökkent a mérete (pedig nem felületi). De mindenképp elmegyek orvoshoz, ha pár napon belül nem javul.
2018. febr. 16. 14:07
 4/6 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez volt/van.Én elmentem ulrtahangra, ott azt mondták nincs semmi bajom.
2018. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett végülis?
2018. okt. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lecseréltem a dezodorom niveára és elmúlt :) a fa golyós dezodortól volt csomóm :S
2018. nov. 11. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!