Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehet? 12/l

Ez mi lehet? 12/l

Figyelt kérdés
Már lassan 2 Éva van légnyomás hurutom olyan jog havonta viszatér és kidőlök 1-2 napra aztán még 1 napig nem bírok futni, mert ha lihegek akkor olyan fájdalmai vannak mintha a légcső méter bicskával vagdosnák. Kezd nagyon idegesítő lenni hogy folyton beteg vagyok. Az orvos azt mondta hogy ez csak légcső húrt de 2 éve mert közben sem múlik el hanem csak enyhültek a tünetek. Szval csak a nagyon intenzív megeröltetéstöl fáj meg átlagosan enyhén saját ez mi?? Mit csinálhatnék ellene? 12/l

2018. febr. 17. 21:49
 1/4 lencsefőzelék ***** válasza:
91%

Először megtanulhatnál rendesen magyarul, mert ember legyen a talpán, aki ezt a szöveget megérti...

Légnyomás hurut? Ezt például magadtól találtad ki, vagy valaki segített? És mi az a "légcső méter bicska"?

2018. febr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mielött kiirsz egy kérdést, olvasd már át!
2018. febr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, kikapcsoltam azt a cuccot ami át javítja és leírom újra: Már lassan 2 éve van légcső hurutom olyan hogy havonta visszatér és ki készülök 1-2napra aztán még 1 napig nem bírok futni, mert ha lihegek olyan mintha bicskával vésnének valamit a melkasomba belülről. Kezd nagyon idegesítő lenni hogy mindig beteg vagyok. Az orvos azt mondta hogy ez csak légcső hurut de 2 éve? Közben sem múlik el csak enyhül. Ez mi? Mit csinálhatnék ellene?
2018. febr. 18. 16:19
 4/4 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Segítek, mert még mindig nem megy. Tehát:

Bocsi, kikapcsoltam azt a cuccot, ami átjavítja, úgyhogy leírom újra: Már lassan 2 éve van légcsőhurutom, olyan, hogy havonta visszatér, és kikészülök 1-2 napra, aztán még 1 napig nem bírok futni, mert ha lihegek, olyan, mintha bicskával vésnének valamit a mellkasomba belülről. Kezd nagyon idegesítő lenni, hogy mindig beteg vagyok. Az orvos azt mondta, hogy ez csak légcsőhurut, de 2 éve? Közben sem múlik el, csak enyhül. Ez mi? Mit csinálhatnék ellene?

.

Például szokj le a tehéntejről (és a belőle készült tejtermékekről). Nem biztos, hogy ez okozza, de én több mint 10 évig köhögtem tőle (száraz köhögés volt). Orvosok nem tudtak rájönni, hogy mitől van, nekem kellett magamtól. A tehéntej nem az emberi fajnak való, számos betegséget okozhat még, nem csak a légcsőnél.

[link]

[link]

2018. febr. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!