Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kérhetek penicillin injekciót?...

Kérhetek penicillin injekciót? (mandulagyulladás)

Figyelt kérdés

Egy hónapja mandulagyulladásom van. Már két kör antibiotikumot kaptam, de nem használtak. Szeretném zavartalanul folytatni a munkámat, kellene a pénz nagyon, de állandóan hiányzom a melóból. Nagyon elegem van már.

Orvoshoz ha megyek kórházba, időpontot kell kérnem, nem akarok addig várni. Magán fül-orr-gégészre nincs pénzem.

Arra gondoltam, visszamegyek a háziorvoshoz és kérem, hogy írjon fel penicillin injekciót. Tiniként kaptam párszor tüszős m.gyulladásra, bevált. Viszont évek óta nem adják, csak ezeket a vacak antibiotikumokat. Úgy tudom, több ezer ft-ba kerül...?

Szóval a kérdéseim:

1. Vki kapott mostanában m.gyuszira injekciót?

2. Mennyibe került?

3. Sima m.gyulladásra is jó a penicillin?

Köszi előre is!

32/N



2018. febr. 18. 11:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Senki? :(
2018. febr. 18. 18:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kérhetsz,de nem hiszem,hogy többet használ mint az antibiotikum tabletta.A torkod milyen és a manduláid milyen állapotban vannak?Lehet,jobb lenne kivetetni,ha sokszor van mandulagyulladásod.A gégészeten meg kéne vizsgáltatni,akkor is ha nincs begyulladva.

Én Vegacillin tablettát kaptam tüszős mandulagyulladásra,1 nap alatt megszünt a lázam és a torkom is hamar rendbejött.De volt ismerősöm aki injekcióra járt a mandulái miatt.Én elég gyakran járok gégészetre,állandó torok problémáim miatt,idült garatgyulladásom van.

2018. febr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sem használ semmi! Én szeretném minél előbb kivetetni a manduláim,mert arra gondolok,a manduláim okozzák az állandó torokgyulladást.Csatolok képet a torkomról:

[link]

2018. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!