Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek hogy elmúljon az...

Nemtudooom kérdése:

Mit tegyek hogy elmúljon az aranyerem?

Figyelt kérdés
4 napja erzem hogy fáj! kitapintható,így feltételezem hogy külső aranyér! vettem rá reparon kenőcsöt,de csak annyit tapasztaltam hogy kicsit visszább húzódott! Azt olvastam,hogy amig nem vérzik,nem kell orvos!( meg amugy se akarok orvoshoz menni ezzel ) mit tehetek? Aloe vera virággal kenhetem?

2018. febr. 19. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kend továbbra is a Reparonnal, kell 1-2 hét mire teljesen rendbejön, de a Proktis-M krém is nagyon jó.
2018. febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a bíztató választ :)

nagy megkönnyebbülök tőle :) és már nem is félek annyira :)

2018. febr. 19. 07:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam, de ezt olvastam. Ha lenne, ezt próbálnám ki.

"A már kialakult aranyérre a sebgyógyító (lándzás) útifüvet alkalmazzuk. Ez a növény csak frissen használható (fagyasztóban télire is eltehető). A levél hátoldalán a vastag ereket meg kell körömmel nyomkodni, majd összesodorva a végbélnyílásba helyezni. Naponta kétszer cserélni, reggel és este. A cickafark fürdő is jó gyulladásgátló. A begyulladt, vérző aranyérre egy langyos ülőfürdő jó hatással lehet. Lehet az aranyérre körömvirág kenőcsöt használni. Minden székelés és fürdés után kenjük be a végbélnyílást ezzel a kenőccsel, még a zárógyűrűn belül is. A diólevél sűrű forrázatával kell teát készíteni, ezzel borogatni az aranyeret. A forrázat jó még kelésre, fagyásra is." füvesember

2018. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi
2018. febr. 19. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az Aloe Vera belső kocsonyás része segíthet, de pár belőle készült minőségi termék is jó.
2018. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!