Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menjek suliba? Elég szarul...

Menjek suliba? Elég szarul vagyok! Vagy hogyan lehetek lázas?

Figyelt kérdés
Ma volt matek tz az egészet végig köhögtem tüsszögtem meg fujtam az orrom egyfojtába köhögok igy ezért azt mondták a szuleim hogy ne menjek edzésre de suliba kell mennem csak ha lázas nem leszek! hogyan tudnék lázas lenni igy is szarul vagyok!

2018. febr. 21. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, majd ő megmondja hogy menjél-e. Nyelvtanra is beugorhatnál néha...
2018. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem leszel lázas, ha eddig nem voltál, legfeljebb ha kapsz egy szövődményt. Jobb lenne pár napot otthon maradni, akkor gyorsabban gyógyulnál és nem fertőznéd el az egész osztályt, szerintem mondd meg a szüleidnek, hogy nagyon rosszul érzed magad és el szeretnél menni orvoshoz.
2018. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menjél orvoshoz :)
2018. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem rakd keresztbe a lábad, fojtsd vissza a lélegzeted és gondolj valami forróra.
2018. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!